About Us – Lofoten My Dream

About Us

 

Kasia and Piotr

Hello. We are a couple of Polish students that joined the common passions and dreams. Currently we are finishing our studies at the university and began to realise our dreams – a trip from Poland to Norway and getting to the Lofoten archipelago. Full of positive energy and fascinated by nature and climate of the country, we decided to cross the thousands kilometers in search of reindeer, northern lights and amazing landscapes.

Kasia

Kasia. Rocznik 91. W młodości myśłała o szkole aktorskiej i karierze wokalnej .
Obecnie swoją przyszłość wiąże z pomocą ludziom jako fizjoterapeuta. za 4 miesiące kończy studia na tym kierunku na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Choć na ogół spokojna i delikatna, jest zdeterminowana i nie boi się żadnych wyzwań.
Uwielbia podróże i sportowy tryb życia. Najlepiej czuje się w górach, w otoczeniu natury, zdala od miejskiego tłoku. Jej malutkie stópki gotowe są pokonać najdalsze i najtrudniejsze górskie szlaki.

DSC_1425

 

 

final-ligii-prl-2012-22

 

Piotr

Piotr. Rocznik 89. Absolwent Uniwersytetu AGH w Krakowie. Miłośnik podróży i sportów ekstremalnych. Pomimo technicznego wykształcenia zdecydował związać się z fotografią. Od kilku lat pracuje jako fotograf freelancer. Specjalizuje się w fotografii architektury, sportowej,reportażowej oraz podróżniczej. W wolnym czasie uwielbia wraz z Kasią odkrywać nowe miejsca i przebywać na łonie natury. Od wczesnej młodości systematycznie obijał łokcie i kolana oddając się jego największej pasji jaką jest jazda wyczynowa na rolkach.
Zdjęcia Piotr możecie znaleźć pod adresami: www.piotrglodzik.pl , www.shootarch.pl